aboutus

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD

GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD GUANGDONG FUSHIGAO NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: AOWA E-BIKE
تعداد کارمندان: 300~500
فروش سالانه: 1350000-1600000
سال تاسیس: 2003
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
-01-
معرفی

گوانگدونگ Fushigao فناوری جدید شرکت فناوری، با مسئولیت محدود ، قبرس شنژن Fushigao الکتریک خودرو شرکت فناوری، با مسئولیت محدود (با) شعبه Dongguan شرکت فناوری پیشرفته، تاسیس در سال 2000 به طور مستقیم در شنژن، Dongguan brach در Huangjiang شهر در سال 2013، و به شهر Dalingshan Town، Dongguan در ماه مه سال 2017 که در آن بیش از 500 کارگر در حال حاضر با مهندسان حرفه ای برای توسعه دوچرخه برقی، اسکوتر الکتریکی، موتورسیکلت های برقی و دوچرخه باتری لیتیوم است.

شرکت ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان حرفه ای در استان گوانگدونگ است و مساحت کارخانه 18000 متر مربع است. تولید سالانه ما می تواند به بیش از 300،000 واحد برسد.

با کیفیت بالا، قیمت های رقابتی، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش خوب، دوچرخه های الکتریکی و موتور سیکلت های الکتریکی معرفی شده و به ایالات متحده، جنوب امریکا و جنوب شرقی آسیا، کانادا، تایلند، هند و غیره تحت نام هنگ کنگ ما صادر می شود شرکت Ecoevehicle شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود . بازار داخلی ما عمدتا جنوبی چین، چین مرکزی و غرب چین را پوشش می دهد.

شرکت ما همیشه روحیه "توسعه و ایجاد، Pragmaticism، یک قلب و یک ذهن و موفقیت متقابل" را حفظ می کند، و به اصول سازمانی "تکیه بر کیفیت برای زنده ماندن، صداقت برای توسعه؛ جمع آوری متخصصان با استعداد، تولید وسایل نقلیه الکتریکی با رتبه بالا ". ما اطمینان داریم که می توانیم با پیشگامان وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر جهان همکاری کنیم و هرگونه همکاری در این زمینه خوشایند است. هر جا که بازار شماست، ما حالت های کافی برای پوشش دادن نیازهای شما داریم!

-02-
تاریخ

-03-
سرویس

-04-
تیم ما

اطلاعات تماس